
Publicatiedatum: 07-06-2024
Nieuwscategorie:
Mixteam Geel Kampioen in de 2de Klasse!
Zondag 02/06 was er een ware finale dag op het tennispark van TC Rozenburg, de nummer 1 & 2 van de ranglijst speelden op de laatste dag van de voorjaarscompetitie tegen elkaar.
Er werd begonnen met de twee mix dubbels Anouk/Mees namen het op baan 2 op tegen Meg/Micha, deze spannende partij werd door Anouk & Mees net verloren met 4-6 7-5 5-10.
Op baan 1 speelde Rosalie/Benjamin tegen Lucia/Mason, hier werd op het scherpst van de snede getennist en werd het een nipte overwinning voor Rosalie & Benjamin 7-5 6-7 10-8.
Met de twee teamleden Malou & Alicia (zij speelden vandaag niet, maar op de voorgaande competitiedagen hun steentje bijgedragen) als support langs de banen werd er begonnen aan de singlepartijen bij de meiden single nam Rosalie het op tegen Lucia ook hier was het een close call en won Rosalie met 7-6 6-4, Anouk speelde tegen Meg helaas kon Anouk deze niet over de streep trekken en verloor nipt met 5-7 2-6.
Bij de jongens singles speelde Mees tegen Micha, met veel overtuiging won Mees met 6-2 6-3.
Benjamin moest het op nemen tegen Mason, hier moest er een drie setter aan te pas komen.
Nadat de eerste set werd gewonnen door Benjamin 6-2 en de twee set werd verloren met 2-6 moest de super tie-break bepalen wie deze partij ging winnen. Deze werd knap gewonnen door Benjamin met 10-6.
Zo werd de 4-2 dagwinst tegen Oud Beijerland een feit voor de Rozenburgse tieners en daarmee ook het kampioenschap in de tweede klasse 13 t/m 17 jaar.
De jeugdcommissie & bestuur van TC Rozenburg feliciteren Alicia, Malou, Rosalie, Anouk, Mees & Benjamin met deze mooie prestatie.